jak stylowo zawiązać szalik
Porady

Jak stylowo zawiązać szalik?

Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, co możesz zrobić z jednym zwykłym i najprostszym szalikiem? W jaki sposób możesz owinąć go wokół swojej szyi, by wyglądał on jak gdyby był zupełnie inną, dopiero co kupioną apaszką? Jeżeli nie, koniecznie musisz to zrobić.  Zwłaszcza jeśli w twojej szafie kolorowych i barwnych szalików nie brakuje. Wykorzystaj każdy z nich na sto procent. Za każdym razem i każdego dnia w inny sposób otaczając nim swoje ubrania. Jest wiele fantastycznych technik wiązania szalików. Musisz je tylko odkryć, naucz się ich i zacząć je na co dzień wykorzystywać. Jak stylowo zawiązać szalik?

Jak stylowo zawiązać szalik?

jak stylowo zawiązać szalikPierwszy sposób to metoda najprostsza – uniwersalna i tak popularna, że prawdopodobnie dość dobrze ją znasz. Szal składasz na pół, a następnie przekładasz go przez swoją głowę, aby z jednej strony znalazły się jego dwa końce. Właśnie tą wyposażoną w nie część przekładasz przez pętelkę, która samoistnie utworzy się na samym środku twojej apaszki. W ciągu dosłownie kilkunastu sekund jesteś w stanie wykreować to modne i bardzo popularne wiązanie – nie owinie ono twojej szyi zbyt mocno, dlatego lepiej je stosować wiosną i jesienią, aniżeli podczas samej zimy.

Jak poradzić sobie z grubym szalikiem?

A jak stylowo zawiązać szalik w tej najmroźniejszej porze roku? Tak naprawdę wcale nie musisz go wiązać! Zakup sobie po prostu szal wielkości dużego koca, a następnie owijaj się nim cała i za każdym razem układaj go nieco inaczej. Jest to jeden z najmodniejszych sposobów wiązania szalika – przynajmniej w tym sezonie.

Jeżeli jednak stwierdzisz, że dwie opisane wyżej techniki nie są dla ciebie zbyt dobre i wolałabyś zastosować coś innego, zawsze możesz wpisać do wyszukiwarki internetowej hasło – jak stylowo zawiązać szalik lub apaszkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *