Uroda

Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

Od kiedy tylko manicure hybrydowy pojawił się w ofercie niemal wszystkich salonów kosmetycznych, stał się niezwykle popularny. Wykonują go nawet te panie, które do tej pory nie udawały się do kosmetyczki. Gdyż jest to znakomita alternatywa dla zwykłego lakieru. A jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

Manicure hybrydowy

Jak zrobić manicure hybrydowy w domuTakim kosmetykiem trzeba malować paznokcie bardzo często, co kilka dni. A nawet w tym czasie nie można mieć pewności, że lakier nie zetrze się czy nie odpryśnie przedwcześnie. Zwłaszcza w najmniej oczekiwanym momencie. Gdy chce się tego uniknąć i mieć zawsze piękne paznokcie, manicure hybrydowy będzie na pewno świetnym wyborem. Lakiery utwardzane lampą UV jak w przypadku tipsów (ale nakładane na naturalne, nieprzedłużone płytki) utrzymują się na paznokciach do kilku tygodni. A przez cały ten czas kolor jest żywy, głęboki i lśniący. Paznokcie wyglądają więc znakomicie. Wiele kobiet jednak uważa, że cena manicure hybrydowego jest za wysoka jeśli wziąć pod uwagę fakt, że kiedy chce się mieć piękne paznokcie stale, trzeba wykonywać go regularnie. Faktycznie systematyczne wizyty co parę tygodni u kosmetyczki mogą generować spore koszty. Toteż wiele pań decyduje się na samodzielny manicure hybrydowy.

Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

Jest to bardzo opłacalne rozwiązanie, gdyż zestaw do takiej stylizacji kosztuje nieraz niewiele więcej niż jednorazowa wizyta. Potem wystarczy tylko dokupować lakiery. A z lampy można korzystać przez wiele lat. A jak zrobić manicure hybrydowy w domu? Wielką zaletą takiej stylizacji na pewno jest fakt, że jest ona łatwa. Wszystkie panie, które potrafią równo pomalować paznokcie, mogą z powodzeniem same wykonać sobie taki manicure, wystarczy tylko dowiedzieć się, jaka jest kolejność nakładania poszczególnych preparatów. Wiele kobiet nawet potrafi wykonywać piękne wzorki, przez co ich manicure prezentuje się jeszcze lepiej. Zakup zestawu do takiej stylizacji jest godny polecenia tym bardziej, że można ją stosować również w przypadku stóp – wykonując pedicure hybrydowy. Jest to świetny sposób na trwały pedicure na przykład gdy wyjeżdża się na wakacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *