Uroda

Jak pomalować brwi

Duża część kobiet nie wie, jak stylizować swoje brwi i rezygnuje z tego. Wiele pań nie zdaje sobie zaś sprawy z tego, jak ważne są wystylizowane brwi dla wyglądu nie tylko oprawy oczu, ale wręcz całej twarzy. By się o tym przekonać, wystarczy zdecydować się na to choćby raz, a można będzie zauważyć, że twarz wiele zyskała na wyrazie. Kiedy jednak chce się osiągnąć pozytywny efekt, trzeba przede wszystkim wpierw wyregulować brwi, a potem ładnie je pomalować. Jak pomalować brwi?

Regulacja i henna

Świetnym wyjściem jest też wykonanie henny. Jeśli nie potrafi się zrobić tych zabiegów w domu, warto udać się do kosmetyczki i zdecydować się na jednoczesną regulację i hennę. Regulacja ma na celu nie tylko usunięcie włosków, które wyrastają poza linię łuków czy łączą brwi nad nosem, co wygląda wysoce nieestetycznie, ale też wymodelowanie pięknych łuków. Ich kształt w dużej mierze zależny jest od kształtu twarzy i dobrze wymodelowane łuki o odpowiednim kształcie mogą dodać wiele atrakcyjności. Samodzielnie trudno jest zrobić to dobrze gdy nie ma się w tym wprawy i nie wie się, jak powinno to wyglądać, kosmetyczka zaś wykona to doskonale, a przy tym depilacja będzie szybka i mało bolesna.

Jak pomalować brwi?

Jak pomalować brwiGdy nie chce się wykonywać henny, na przykład z obawy, że zbyt częste jej wykonywanie osłabi włoski, trzeba dowiedzieć się, jak pomalowac brwi. Obecnie w modzie jest stosowanie specjalnych kolorowych – czarnych lub brązowych – wosków, a także utrwalanie ich pudrem. Dużo bardziej stonowany efekt daje jednak malowanie brwi cieniem, przy czym trzeba uważać, by subtelnie malować tylko włoski, a nie skórę. Lepiej za to nie używać kredki, zwłaszcza gdy nie ma się w tym wprawy, gdyż często daje to groteskowy efekt. Wiele kobiet ma tendencje do malowania na swych brwiach jedynie pojedynczych kresek, co jest zdecydowanie widoczne i prezentuje się bardzo nienaturalnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *